Malowanie artystyczne ścian

Bardzo istotną usługą w naszej firmie jest artystyczne malowanie ścian. Jest to bardzo popularna usługa, ponieważ coraz częściej ludzie zlecają pomalowanie wzorów czy widoczków na ścianie. Kiedyś ludzie bardzo chętnie przyklejali fototapetę, która nierzadko przedstawiała widoczki. Las, pole, łąką czy wodospad. Było to bardzo ładne i wiele osób decydowało się na to, ponieważ pokój wyglądał bardzo ciekawie. Dziś trochę się odchodzi od fototapet, choć też wciąż są kupowane, ponieważ  o wiele piękniej prezentuje się wspaniała palma nad łóżkiem, czy w ogóle widoczek piaszczystej plaży i lazurowego nieba.

Wszystko to zdobi pokoje w danym domu, w zależności od gustu poszczególnych osób. Naszym zadaniem jest dostosowywanie się do poszczególnych elementów i wymagań klienta. Jeśli ktoś oczekuje, że pokój dziecka ma być pomalowany w samochody, wówczas zbieramy informacje, czy mają to być samochody z bajek i jakie rodzaje i dopiero po ustaleniu wszelkich szczegółów zaczynamy malować. Jeśli klient wie, że dziecko ma jakieś życzenie, na przykład lubi Kubusia Puchatka lub Krainę Lodu i z tego chce mieć dekorację na ścianach, z reguły malujemy konkretne scenki z podanej bajki, oczywiście konsultując to wcześniej z klientem.

Nigdy nie ustalamy malowania w momencie, w którym zaczynamy malować. Na ogół zbieramy informację na temat dekoracji, ustalamy, co ma się znaleźć na ścianie i dopiero po zaakceptowaniu zaczynamy malować. Jeśli ma to być scenka z Kubusia Puchatka czy jakiejś innej bajki,  wówczas przygotowujemy kilka scenek, do akceptacji klienta. Dopiero jak klient zdecyduje, która ze scenek ma być na ścianie, wówczas przystępujemy do malowania. Nigdy nie robimy niczego bez konsultacji z klientem z dwóch powodów.

Pierwszy jest taki, że praca wykonana powinna być zakończona wynagrodzeniem, jednak klient nie musi się zgadzać na nasz gust. By uniknąć niejasności i nieprzyjemności, wolimy się dogadać i ustalić wszystko z klientem. Jest to z korzyścią dla klienta oraz dla naszej firmy.